[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Könyvespolc » L » Leslie L. Lawrence » Lőrincz L. László - Rekviem a kacsalábért
Lőrincz L. László - Rekviem a kacsalábért
SmaragdDátum: Vasárnap, 2015.05.31, 22:36 | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 497
Állapot: Offline


„Izgatottan felemelkedett, elnyomta a cigarettáját, és járkálni kezdett a szobában. – De nem baj, csak csinálják. A mustnak is forrnia kell, hogy bor legyen belőle. Csak vigyázni kell, nehogy megfulladjunk a gázban. Hát én nem fulladok bele, az hétszentség… De az új bor kimérésénél már ott leszek, mégpedig az elsők között. Ebben biztos lehetsz! Úgy néztem rá, megbabonázva, mint áldozata a kígyóra. Úgy hiszem, midnent megtettem volna, amit csak kíván. Egyszerűen minden ellenállásomat megtörte az a tudat, hogy van valaki a közelemben, aki tudja, mit akar. Akinek legalább van valami elképzelése a jövőt illetően. Jól kijárkálta magát, aztán visszaült az asztalhoz. – Nincs más tennivalónk, mint hogy megvárjuk, hogyan alakulnak a dolgok… Addig meg szépen elleszünk itt. Nem igaz? Valahogyan egész természetes lett számomra, hogy amiként birtokba vette a lakásomat, a ruhaakasztómat, a székemet, olyan egyszerűen és természetesen engem is a birtokába vesz. Hol volt már az én ellenállásom, büszkeségem vagy éppen haragom? Nem maradt más bennem addigra, csak félelem.”


Prc:

Csak felhasználó férhet hozzá
Csatolmányok: 1860227.jpg (74.0 Kb)
 
Könyvespolc » L » Leslie L. Lawrence » Lőrincz L. László - Rekviem a kacsalábért
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: